Şeldon Kuper her Çarşamba mutlaka ne yapar? Doğrudur, yeni karikatürler almak için dükkanın yolunu tutar! Sen inanılmaz şanslısın çünkü hiçbir yere gitmene gerek kalmadan eğlenceli İnglizce okuma kaynaklarını “kapıda teslim” olarak alacaksın, çünkü İngilizce karikatür okuyabilmen için ücretsiz sitelerin kocaman listesini senin için toparladık.

comix

Haksızlık olmasın diye bunun için ücretli sitelerin de olduğunu hemen söyleyim, örneğin, dccomics.com veya comixology.com. Ücretsiz analogların yanında onların en büyük artısı reklamların olmamasıdır. Böylece geçelim onların sıralamasına.

comicastle.org

Bir öncekinden farklı olarak bu sitede karikatürler online okunabilir. Bu makaleyi hazırlarken şahsen ben Zena – savaşçılar Kraliçesi karikatürlerinde takılmıştım (90-lı doğumlu olanlar beni anlar).

readcomiconline.to

Online karikatür izleme sitesi, üstelik yüksek kaliteli. Comic List bölümüne girerek alfabeye göre istediğin koleksiyonu buluyorsun. Menünün geriye kalan etiketleri ise başka sitelere yönlendirir. Bunların birinde (tam olarak – Watch Cartoon’da) benim anti virüsüm çok tepki göstermişti, o yüzden dikkatli ol.

readcomicbooksonline.com

Sıradaki online İngilizce karikatür sitesi. Comic List bölümüne girerek alfabeye göre sıralanmış kocaman bir listeden seçiyoruz.

www.omgbeaupeep.com

Bu site genellikle Beau Peep karikatürlerle ilgilidir. Ancak başkaları da var (hepsi sağdaki yan menüde bulunmaktadır). Ayrıca, ana sayfasında sosyal sitendeki duvarında onurlu bir yer tutabilecek İngilizce mizah resimleri de vardır.

Beau-Peep

freeread.name

Bu sitede karikatür hem pdf olarak indirilir hem de doğrudan siteden okunur. Bir tek indirmeden önce sitede kaydolmak gerekir ki, bu da iki saniyemi aldı.

comics.azcentral.com

Burada günlük yenilenen karikatürleri bulabilirsin. Her gün yeni resim / sayısı bol olan her bir karakter hakkında yeni bir hikaye çıkar. Her resmin altındaki bol sayıda yorumlara bakılırsa bu servis yeterince meşhurdur.

asterixonline.info

Bu site Asteriks hakkındaki sadece bir, fakat birçoğu tarafından sevilen karikatüre adanmıştır. Read Asterix Comics Online bölümüne girip keyif alıyoruz. Maalesef, kalitesi daha da iyi olabilirdi, ama okunaklı lığı iyidir.

Ve sonunda da diyeceğim

Makaleyi evrenin süper kötü adamın DC Comics — Jokerin ifadesiyle tamamlamaya karar verdim: “İşlemeyi kendime izin vermeyeceğim tek suç zamanı öldürmektir!”. Böylece zamanı harcamaktan vazgeçip, İngilizcenizi geliştirmeye devam etmenizi teklif ederim. Başarılar!